O Firmie

Firma BOJKOWSKI to profesjonalne biuro rachunkowe z siedzibą w Lesznie, które od wielu lat świadczy różnorodne usługi księgowe. Zajmujemy się działalnościami gospodarczymi o zróżnicowanym charakterze organizacyjnym, prawnym, ewidencyjnym, księgowym i podatkowym.

Wieloletnia tradycja i profesjonalizm

 

Biuro rachunkowe BOJKOWSKI Rafał Bojkowski jest kontynuacją działalności rodziców Bożeny i Stanisława Bojkowskich. Ich firma - IMPEX - powstała w roku 1991 i była ówcześnie jednym z pierwszych profesjonalnych biur rachunkowych w Lesznie i okolicach! Kontynuując misję i dzieło moich rodziców, kieruję się tradycjami rodzinnymi i zdobytą wiedzą.

 

Ponieważ od wielu lat zajmujemy się usługami księgowymi, posiadamy również cenne doświadczenie, które wyróżnia nas na tle konkurencji. Nasz profesjonalizm potwierdzają nie tylko certyfikaty księgowe wydane przez Ministra Finansów, lecz także zadowoleni Klienci, którzy polecają biuro rachunkowe BOJKOWSKI zaprzyjaźnionym firmom.

 

Innowacyjne podejście - księgowość w chmurze

 

W ramach biura rachunkowego BOJKOWSKI zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych pracowników, którzy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami i wiedzą. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu, a także w chmurze, co umożliwia pełnienie usług księgowych za pośrednictwem Internetu. Ponieważ na bieżąco śledzimy nowinki techniczne wkraczające do naszej branży, możemy zagwarantować naszym Klientom innowacyjne podejście do rachunkowości i księgowości.

 

Dla kogo i dlaczego warto?

 

Oferowane przez nas usługi księgowe skierowane są do wszystkich osób prowadzących jakąkolwiek działalność gospodarczą. Biuro rachunkowe BOJKOWSKI zajmuje się obsługą księgową zarówno małych jednoosobowych firm, jak i średniej wielkości przedsiębiorstw. Ponieważ wśród naszych Klientów znajdują się firmy z bardzo różnorodnych branż, na co dzień mamy do czynienia z wieloma rodzajami i formami prowadzenia działalności. Dzięki temu nasze biuro rachunkowe jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów!

 

Interesuje Cię profesjonalne i sprawdzone biuro rachunkowe w Lesznie?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, maila lub telefonu!

 

Rafał Bojkowski

Logowanie do Firmino
bojkowski usługi księgowe i ubezpieczenia komunikacyjne